Jesteśmy dostępni dla Ciebie:   PN-PT:  8:00-18:00   SOB:  8:00-16:00

Poznaj naszą firmę

Naprawdę dobry gazownik Gliwicach!

Jesteśmy firmą zapewniającą montaż instalacji auto gazu LPG na terenie Gliwic i okolic. Mamy fachową, ekspercką wiedzę, oraz umiejętności, które pozwalają na zamontowanie instalacji w pełni profesjonalny sposób. 

Naszą dewizą jest dbanie o zadowolenie klientów zarówno z jakości jak i sposobu obsługi w naszym warsztacie. Działamy według najwyższych standardów! 

Stale szkolimy i doskonalimy pracujących u nas mechaników, tak aby byli na bieżąco z najnowszymi trendami oraz poznawali nowe technologie w branży gazu samochodowego. 

Profesjonalny auto-gaz

Dysponujemy zespołem doświadczonych pracowników, który oprócz specjalistycznej wiedzy posiada również wysoką kulturę osobistą i pro klienckie nastawienie. 

Chcemy aby wizyta w naszym serwisie była dla każdego pozytywnym doświadczeniem, oraz wiązała się z prawidłowo wykonanymi usługami, które zapewnią bezproblemową eksploatację auta na długie lata. 

W naszym warsztacie możesz zrealizować również inne usługi związane z mechaniką samochodową, serwisem i odgrzybianiem klimatyzacji oraz wykonać profesjonalne złomowanie lub skup samochodów.

 
Auto Gaz w Gliwicach